<<< strona główna

Dom Na Wodzie - DNW

Dodaj do ulubionych, nie będziesz szukał linku

strona główna

Jak powstawał pierwszy w Polsce Dom Na Wodzie.

 

Marzenia się spełniają! Tak pomyślałem kiedy pierwszy raz zaświtał mi pomysł: Dom Na Wodzie! Wszystko jest pierwsze i nowe. Co tydzień muszę odkrywać "Amerykę" :-) Prawie wszystkie osoby mówią mi, że pomysł jest z kosmosu. Wtedy zawsze odpowiadam, że ludzie byli na księżycu zanim ja się urodziłem, a przecież nie mam już 20 lat...

  Patroni medialni Dom Na Wodzie:


CHCESZ POMÓC?


 

WSPÓLNIE SKUTECZNIEJ !

 

Zabierając się za budowę pierwszego Domu Na Wodzie każdego dnia odkrywałem, że wszystko w tym temacie jest nowe i pierwsze. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że odkryć musiałem więcej niż pięć "ameryk". Było to potrzebne na etapie przepisów oraz formalno-prawnych zagadnień. W temacie technologii, konstrukcji oraz materiałów wszystko wymagało całkiem nowego i odmiennego spojrzenia. Baaardzo zależy mi aby wiedza, którą zdobyłem do tego czasu mogła być użyta przez kolejne osoby, które zdecydują się na własny DNW. Z własnego doświadczenia przekonałem się, że trzeba baaaardzo dużo determinacji i uporu aby zbudować DNW. Sporo zależy od nas samych i tego na ile starczy nam zapału, ale równie dużo zależy od ludzi, firm i fachowców z których pomocy będziemy musieli korzystać. 

 

Aby w Polsce DNW mogły powstawać potrzebna jest przede wszystkim zmiana w świadomości. W ciemno mogę założyć się z każdym kto zdecyduje się na własny DNW, że na 10 osób, które poprosi o poradę i pomoc 8,5 osoby będzie z dużym zaangażowaniem odradzać taki pomysł. Doświadczałem tego osobiście i twierdzę, że wynika to z niepotrzebnych lęków oraz niewiedzy. Najlepszym przykładem, że da się mieszkać w DNW jest Amsterdam zobacz tutaj >>> Wiele osób mieszka tak przez całe życie tylko dlatego, że kiedyś nie zabrakło im odwagi i wiedzy.

 

Właśnie dlatego gorąco zapraszam do spotkania i współpracy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się coś więcej o DNW. Zapewniam, że nie będzie to stracony czas. Oczywiście herbatę lub kawę zapewniam...:)

 

Czuję, że najbardziej pomocne dla rozwoju DNW będzie przyjazne nastawienie:

 

- urzędy i instytucje

- firmy i producentów materiałów budowlanych
- architektów
- projektantów wnętrze
- konstruktorów
- właścicieli marin
- wszystkich innych którzy mają odwagę.

 

Jeszcze raz zapraszam wszystkich do kontaktu tutaj >>>


 

Partnerzy DNW

 

Patroni i Przyjaciele DNW

Menu DNW:

Domy Na Wodzie:  Co i dlaczego  I  Gdzie i kiedy   I Bezpieczeństwo  I  Wybór miejsca   I  Jak zbudować

Kalendarium:  2005  I  2006 I  2007 

Partnerzy:  Partnerzy DNW  I  Patroni medialni  I  Przyjaciele  I  Chcesz pomóc?

Napisali o DNW

Aktualności:  Hydrologia  I  Wodowanie

Galeria:  Wrocław  I  Stary Wrocław  I  Szczecin  I  Świat

Księga Gości  

Ciekawe:  Ciekawe Świat

Kontakt  

Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved Copyright

© 2006 by DomyNaWodzie.pl